SinceX

Vtip – Zlatá mříž

Pamatujete na legendární Zlatou mříž? Kdysi jsem tam slyšel pěkný vtip o prasodentovi ale už si ho nepamatuji. Neznáte ho někdo? Hledal jsem na internetu a nic. Podělte se prosím…:)

Nejlepší odpověď
Tata

Jeden o presidentovi ze zlaté mříže:
Jde president Husák s předsedou vlády Štrougalem po Praze. Najednou se soudruh president zastaví před výlohou jednoho krámu a spustí." No podívej se Štrougale, proč si lidi stěžujou na drahotu. Tady vidím sukně 20 Kčs,kalhoty 30 Kčs" Štrougal ho šťouchne do boku loktem a říká."Neblbni Gusto stojíme před čistírnou.

Zdroj: Zlatá mříž

Další odpovědi
vagra

Prezident Husák jde se Štrougalem po Praze a zahlídne frontu před Masnou.
Povídá:Hele, Štrougal,co to je?
Štrougal:Fronta na maso.
Husák: My nemáme maso?
Štrougal:My máme!Oni nemají!

/po malých úpravách by se dal vyprávět o současných mocipánech/

ReHu

Přátelé---------------prasodent, ne prezident !!
A – neznám 🙂.

vagra

Už jsme tady diskutovali o překlepech,nez­nalosti pravopisu atp.Bylo vysloveno pár názorů,že na nějakém písmenku nezáleží.V opačném případě,by musela být pětina dotazů nezodpovězena.Jak mám poznat,jestli je otázka míněná tak jak je napsaná,nebo jde o překlep?