ZangetsuTS

Vtip o heterosexuálovi ?

Řeknete mi někdo ?
potřebuju ..
důvod se nestarejte
Doplňuji:
proč manželka ?
co když jsou to jěště děti ..
no co to nebyl vtip co jsi napsal

Nejlepší odpověď
SeptikB

Všechny vtipy obsahující slovo „manželka“. O důvod se nestarám.

Další odpovědi
anonym

Kalousek šel do bordelu a nechal si doporučit z menu. Sex zepředu 1000 korun. Sex zezadu 1500 korun. Zeptal se: Prosímvás proč je ten sex zezadu dražší o 500 korun? – No to je daň z obratu, to nevíte?

venkovan

Prakticky všechny vtipy které nejsou o homosexuálovi.
například to mohou být vtipy o řidičích, o jídle, o ředitelích atd. Jinými slovy – všechny vtipy ze všech kategorií vtipů co si lidi mezi sebou vypravují. tak nevím proč bychom ti měli cokoliv psát.
Jo teď mna napadlo.
Jak zklidnit na odpovědích puberťáka?
Doporučit mu aby si dal led do trenclí či slipů.