Heřman

Vtip který nechápu a potřebuji vysvětlit

Dobrý den. Potřebuji vysvětlit jeden vtip který je unás teď dost populární:
A: Ťuk Ťuk
B: Kdo tam
A: Učitelka
a potřeboval bych vědět jak ten vtip funguje na jakém principu.

Nejlepší odpověď
bolak

Já ti to vysvětlím. Žádný vtip to není.
A na jakém principu to funguje?
Někdo to někdy někde řek, protože slyšel nějaký knock knock vtip někde v americkém seriálu, jenže ten někdo byl tak hloupý že nepochopil pointu a myslel si že pointa je v tom říct knock knock. Pak s tím někde vyrukoval, chtěl se ukázat před kámošema jakej je světovej. Ti to samozřejmě taky nepochopili, ale protože nechtěli dát před ostatníma najevo že jsou out, tak se tomu zasmáli, jako kdyby vtip pochopili.

No a takhlenc to pokračovalo dál, od jednoho k druhému až to skončilo tady.

Znáš pohádku Císařovy nové šaty?

Další odpovědi
led

Vtip, ktorý nechápeme, nie je vtip.

pokazdejinak

no… podle toho amerického vzoru by ten vtip totiž měl ještě pokračovat
B: Učitelka jaká (která)?
A: nějaká vtipná odpověď (omlouvám se, ale na učitelky mě fakt nic nenapadá)

  • a to by potom byl vtip, zatímco takhle je to jen nedodělek, který opravdu vtipný není

lexx

No, já bych se autorovi přiznal promiň ale nepochopil jsem. Můžeš mi to nějak vysvětlit ? Jsem zvědav co by řekl. Jinak o těch císařových šatech dost vystihuje podstatu.