žolik

Všude se píše o klimakteriu jen o ženách,hormonální léčba ale o mužích se nepíše nikde,proč mě to zajíma.

Doplňuji:
Druhá myza to je to samé.

Nejlepší odpověď
Deli

Asi proto, že klimakterium je pouze ženský problém. Souvisí s ukončením plodného období ženy – kdežto muži se mohou stát otcem i v devadesáti.
Muži zas mají období „druhé mízy“, přibližně ve stejném věku, jako ženy mají klimakterium. ☹