Avatar uživatele
spanysek

Vstupní dveře-kritéria výběru

Dobrý den,

zajímalo by mě podle čeho jste vybírali vstupní dveře do domu, jaká jsou ta hlavní kritéria. Dále bych se chtěl optat, zda má někdo kladné zkušenosti s touto firmou http://www.pe­rito.cz/ , na vstupní dveře mi byla doporučena, ale chtěl bych znát názor ještě někoho děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Hlavně by měli mít nové bezpečnostní zárubně, antipožárnost, odolnost proti vysazení, vykopnutí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wang

Vybíral jsem na základě srovnání kvalita materiálu, vzhled a cena.
Prolustroval jsem tak tři firmy. Ve dvou z nich mi umožnili juknout se přímo na výrobu těch dveří.

Dveře mají být pěkné a bezpečné.
Pod tím, že mají být pěkné, myslím dveře z masivního dřeva.
Jsou vždycky součástí interiéru, je to jako nábytek, proto upřednostňuju dřevo.
Bezpečné pro mě znamená, že v nich není sklo a a ani vedle kolem nich (natož sklo až k zemi).
Dobré je, když je profilovaný rám s těsněním kolem dokola dveřního křídla (teda i dole, místo toho smetáčku pode dveřmi, kudy pak věčně táhne).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

neznám tuto firmu, ale já mám obyčejné palubkové dřevěné dveře s otvorem pro kocourka, a s otvíráním ven, když jsou bouřky a vichřice většině sousedům co mají dveře s otvíráním dovnitř, tak jim zatéká do bytu mě nikdy..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek