Džanička

Vstahuje se reklamace na zlaté dětské náušnice, které se pořád otevírají??

Dcerka už jednu stratila, ale našla jsem jí. Dnes koukám a zase jí má rozepnutou, a vím, že na ně nesahá.. Jen otočila hlavou a zavadila o límeček, slyšela jsem nějaký zvuk, a koukám, náušnice zase rozepnutá. Byly i dost drahé, myslíte že mi reklamaci uznají z tohoto důvodu?? Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zajděte do obchodu kde jste je koupila, buď vám reklamaci uznají nebo je upraví, aby se nerozpínaly.

Další odpovědi
anonym

Určitě, měli jsme podobnou zkušenost a bez problémů opravili.
U každých náušnic má být uzavírání funkční, nejen u zlatých, jinak by přece nemělo smysl.
Někdy nakupují u levnějších dodavatelů a pak to takhle dopadá.

GM

Dětské náušnice můžeš nechat u zlatníka „zamčít“ přímo v oušku. Mají na to speciální kleštičky, je to hned a náušnice se neotvírají.

Evasky

Já myslím,že jo.Je to chyba ve výrobě,takže asi jo.