Mill

Vstahuje se autorský zákon také na reportážní fotografie sportu?

Divák vyfotí sportovní činnost – při zápase fotbalu, hokeje atd.jsou tyto fotografie chráněny autorským zákonem?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, pokud je neposkytne k volnému nakládání , tak jsou. Měl by dát souhls k jejich použití.

Další odpovědi
Michal Kole

V zákoně je něco o zpravodajské licenci ale podrobnosti nevím nejsem právník