Monča.R.E.T.

všimli ste si toho? že otázek je čím dál víc a odpovědí čím dál mín

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nediv se tomu, ono se nechce nikomu nechat tady ze sebe dělat blbce, jak mají někteří „délesloužící“ ve zvyku. Na některé otázky se ani kloudně odpovědět nedá, kvantita převažuje nad kvalitou.

Další odpovědi
Drap

Bohužel, něco opravdu asi způsobí dovolené, na druhé straně spousta nových, a nebo málochodících tváří. Spousta otázek – neotázek na které se jen stěží dá najít odpověď. A to že spousta lidí se drží zpátky , aby nebyli napadáni a nebylo jim vytýkáno všechno možné to završuje.

led

Nazvala by som to „dovolenkový syndróm“