ivzez

Všimli jste zmínky o Odpovědích.cz v ČT?

Viz
https://www.y­outube.com/wat­ch?feature=pla­yer_embedded&v=KtJ5cb­WV-IU

Nejlepší odpověď
klumprt

Ne. Bohužel se na tyhle spoty skoro nikdo nedívá, takže na příval nových tazatelů a odpovídačů bych radši moc nespoléhal.

Další odpovědi
carpediem

Ne já telku nesleduji:-)

zjentek

v ČT nevšimli

ptáč

Pán natočil video, otázkou je, proč. Zřejmě bude těžit z reklam. Kdyby to natočil obyčejný youtuber, video by zapadlo do zapomnění.

Emefej

Ne, nevšiml.

ivzez

Já televizi ani nemám, proto jsem se o tom dozvěděla se zpožděním.

carpediem

Já ji taky nemám:-) protože je u nás signál jen na novu a primu, čt vůbec nechytneme a dívat se na zprávy na nově nebo na primě nechci. Brzo si ji ppořídím, majíí u nás příští rok zlepšit signál.