briketka10

Všimli jste si, že zmizely dvě otázky od Barbakana ze včera ??

Otázka: Myslíte si,že mezi námi,registro­vanými,je upír?! | Odpovědi.cz
Já tvrdím,že tu jeden je,co mi pije krev! Uhádnete kdo to je ?! Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz/o­tazky/myslite-si-ze-mezi-nami-registrovanymi-je-upir
Otázka: Už se vám klíží víčka ?! Pokud ano,tak vám přeji krásnou …
P.s. A zítra nashle! 😁 Detail otázky na Odpovědi.cz.

www.odpovedi.cz/­.../uz-se-vam-klizi-vicka-pokud-ano-tak-vam-preji- krasnou-nicim-nerusenou-dobrou-noc

nevím proč je někdo nahlásil v ničem neporušovaly KODEX !!
Doplňuji:
tak to se omlouvám, ráno jsem tu nebyla, ale i tak mě to mrzí, protože jsme odpovídali na dobrou noc a nepřipadalo mi na tom nic závadného, aby tu otázku dal „někdo“ smazat..

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jsou

Briketko, nevšímla, ale ráno četla barbakanův dotaz.

Další odpovědi
hanny 2

Briketko – už se to tady ráno řešilo!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jsou
Doplňuji:
Jejda,anas mně už předběhla.

anonym

Nevšimla a ani nemohla,protože jsem včera tady byla jen na skok.Koukám a divím se,protože to by se jeden musel umazat,kdyby chtěl mazat tyhle typy otázek.Ať se viník přizná a vysvětlí,proč?

Andělé

Briketko,před chvílí jsem si také všimla,protože večer jsem ji ještě stihla přečíst a opět mě od Barbakana pobavila. Myslím,že vůbec není těžké uhádnout,kdopak to byl..:-))

Amie

No ta druhá byla taková „diskuzní“ otázka. Nebyla to otázka co vyžaduje odpověď. Ale pokud jde o to druhé… To asi taky. Jestli víš, co tím myslím.

Drap

No jo, ráno jsem to četl. Mazal měl asi zase svůj den, ale že je i upír a pije více lidem krev, jsem si neuvědomoval. Asi to zase svedeme na adminy.

terry

Nevšimla, včera jsem tu nebyla a i kdybych byla, je mi to vcelku jedno.