Všimli jste si, že ve videoklipech mají kapely jiné kytary než třeba na koncertech? Proč? Jiná kytara=jinný zvuk?

Nejlepší odpověď
Syd

Jejda, jsem to hala bala přečetla a hned klikla, hned potom jsem si uvědomila, že to myslim obráceně, tedy že když se točí klip tak tam musí kytara dobře vypadat, zvukovej záznam natočej zvlášť, kdežto na koncertě jim jde o to, jak bude ta hudba znít a ne jak bude vypadat kytara, kterou na tu dálku stejně nikdo neuvidí.

Další odpovědi
DDarent

Koncert= plyback= reprezentační designová kytara