david22

Všimli jste si, že vám na reklamních banerech naskakuje reklama na téma otázky/odpovědi kterou zrovna píšete? :)

Doplňuji:
česílko: máš speciální modul pro potlačení reklam v prohlížeči, ne? Mě to při otázce na téma „pevný disk“ hodilo reklamu www.mironet.cz a na téma „cyklistika“ reklamu na horská kola. :D

Nejlepší odpověď
anonym

Žádná reklama se mi na Odpovědích nezobrazuje, ale docela bych ji brala.

Další odpovědi
terry

Já si nevšimla. Reklamy jdou mimo mně 🙂

hanulka11

to už běží dávno – víc si všímej

anonym

Ty máš reklamu? Mne se tu nic nezobrazuje. http://www.ima­gehosting.cz/?v=tl­.jpg

manon

Všimla. Ale nechává mne to chladnou a nerozklikávám je :) Teď tam je slevomat, slevy na steaky :)