bolak

Všimli jste si že už se zase něco děje?

Koukal jsem v profilu že se konečně začaly oddělovat kontakty od následovnictví, kterému přibyla i nová ikonka. Není to pěkné vidět když se můj nápad zaslaný v roce 2011 zrealizoval?

Už jich zbejvá jenom 247. Panebože já se tak strašně těším na rok 2755 až budou všechny hotovy. Vy taky?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ok, dám si 2755 ako pin na mobil, aby som ti potom nezabudol pogratulovať.

píšem i do diára.

Další odpovědi
mosoj

Už se poprali ?

briketka10

jo všimla :)
přibyla kolonka koho následuji
a tam jsou okénka odebrat u té
další s následovníky ta je celá
divně prázdná, kontakty zůstaly
stejné 😁

zzzzz

Si jako myslíš, že to do roku 2755 stihne? Mu neposíláš nápady jenom ty. Za ten rok si přihoď tak tři nuly 🙂

Sůwa

Nazdárek, já bych si toho nevšimla ani v tom roce 2755, dík za upozornění, jen je mi to nejspíš k ničemu 🙂

bolak

zzzzz, Sůwa: já to spočítal trojčlenkou, z toho jak dlouho trvala realizace tohodle :)

johana 56

Návrh dobrý,chválím.Ale mám v tom binec.Jak si vysvětlit,že následuji někoho,komu nebyla schválena žádost o kontakt a přesto se v sezmamu objevil?
Rok 2755 si raději poznačím,abych ne prošvihla oslavu:))

annas

Všimla jsem si toho, je to už 2 dny, nemýlím-li se. Třeba se brzy objeví něco dalšího. :))

knedlik123

Takze prece…
tyden jsem tu nebyl, ale uz bylo na case :))