Jahoda

Všimli jste si, že uložto.cz má nový design?

Zdravm!

Všimli jste si, že uložto.cz má nový design? Teď jsem se chystala na stahování a ejhle, čubrním. Docela pěkně to upravili – fialová barvička. Sice jsem zvyklá na ten předešlý vzhled, ale ani toto není špatné.

Takže, všimli jste si? 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Taky se mi tento design líbí dnes jsem stahovala dětém pohádku a pro sebe film musím říct že ze začátku jsem byla zmatená jestli se nacházím na tych strankách na které chodím a když jsem zjistila že jsou to oni tak jsem si oddychla.Podle mě jsou pěknější

Další odpovědi
ten který je

Ano ted jsem na to mrknul.Moc pěkný a vypadáto že se zlepší i kvalita a něco přibyde navíc.

Rico

ano navštěvuji ten server každej den a taky jsem si všilm že to dneska vypadá jinak než včera :D chvilku jsem si mysel že asi ještě nejsem probuzený když jsem hned ráno sedl k noťasu

anonym

Ano všimnul jsem jsi dnes, když jsem šel stahovat. x)