zzzzz

Všimli jste si, že to teď radí, do které kategorie mám otázku zařadit?

Tak to je asi první pozitivum, co jsem na tom našla. Admin mi skoro pořád přehazoval otázky do Ankety a zábava, tak teď už doufám nebude.
I když úplně dokonalé to není, na tuto otázku mi to nabídlo Zvířata – Psi, no nevím proč, ale vložím ji tam.
Doplňuji:
iceT, tak to je dobrá funkce, snad na tom aspoň něco pozitivního najdem

Nejlepší odpověď
iceT

Nee,nevšimla,zato jsem si povšimla jiné věci,a to té,že zatímco odpovídám,mohu si posunout stránku dolů a vidět,co kdo odpověděl přede mnou a vyvarovat se tak toho,že bych chtěla nechtěně nekoho kopírovat.
Doplňuji:
Snad na tom najdou něco pozitivního i ostatní…

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Ano ano – všiml jsem si a zatím jsem to moc nezkoumal :) Pokud to bude dostatečně inteligentní, tak to beru jako velké plus :)

briketka10

no to ne, ale všimla jsem si toho, že když si rozkliknu diskuzi u mé poslední otázky tak zůstane dlouho otevřená s celou otázkou od IK.. a to je hodně nepřehledné..
musela jsem se vrátit na můj profil a zase zpět hrůza..
a máš něco na ty pejsky ??
já když dávala otázku tak to bylo pořád zadejte kategorii – zadejte kategorii, nebo jak mi nadávali 😁
Doplňuji:
opravuji – odpovědí od IK a vlastně od všech na všech otázkách co tu jsou..

terry

U původních stránek ale také automaticky naskovaly kategorie.
Buď jsem to nechala, nebo ji změnila.

anonym

Ale určitě toho pozitivního bude víc a další věci se doladí postupně. Jen dnes to asi zbytečně otrávilo hodně lidí.
Mně se třeba líbí, že psaní otázek je teď v mnohem větším formátu písma. Ty blešky mi splývaly dohromady. Chyba je, že se do odeslané otázky už nejde vrátit ani v případě, že není obodovaná. Asi to svůj účel má. Alespoň se nestane to, že se odpovědi dodatečně měnily.
Zlobí mne, že se nemohu v rekapitulaci otázek pohybovat šipkou. Šipka špatně reaguje a nakonec vždy skončím v základní nabídce u svého profilu. Je to zbytečné zdržování.

samicek333

Toho jsem si nevšimla. Všimla jsem si akorát toho, co iceT. I přes to se mi ty stránky takhle nelíbí, přijdou mi nepřehledné. To menu nalevo bylo praktičtější, když byly témata rovnou vidět, takhle si jich nikdo nevšimne.