Hudler

Všimli jste si, že se v naší malé republice přibírá?

Když jsem viděl některé děti, tak přemýšlím, čím je krmíme.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejenom děti ? !!!!!!!
V tomto asi brzy dožememe Jú Es Ej !!!

Další odpovědi
led

je to vďaka „Zdravej strave“ typu Mac x… (nechcem robiť reklamu daným podnikom), vysedávaniu pri počítačoch, málo aktívnej činnosti vonku.
Žiaľ musím starosvetsky: keď ešte neboli počítače a Mac X… to boli časy. Boli sme nútení venovať sa iným aktívnym činnostiam (správne činnosti si doplňte)

verka

Samozřejmě! Koukněte se do školních jídelen, co děti nejedí. A na druhou stranu, zdravá výživa je dražší než veškeré náhražky jídla.
Pak je tu ovšem problém, jak si přes to tlusté břicho utáhnout opasek?!

Michal

Je to tím,že jsme z ciziny odkoukali jen ten povrch:rychlé občerstvení atd.Tak se budeme podobat těm národům ,kteří to mají dlouho zavedené.Jistě jsou v cizině jiné věci,které jsme přehlédly.