zjentek

Všimli jste si, že se bronzoví potichu nafukujou a roztahujou?

..zatímco stříbrnejm poslední dny vůbec nejdou body!
;))) wtft?
Slitina tady jednoznačně taví ušlehtilej kov, to je úpadek ..není to nějak nebezpečný?

Nejlepší odpověď
suaeda

Spíše bych řekl, že čas od času se zde objeví někdo aktivnější, který má dobré otázky a odpovědi. Po čase přestává sledovat server „odpovědi“, protože buď nemá čas, nebo ho to zde přestává bavit.
Čistě teoreticky by mne zajímalo, zda vlastník nebo programátor těchto stránek má nějaké „specifické udělátko“, které nesleduje jen aktivitu jednotlivých členů, ale kolik kdo komu (konkrétnímu členu) dal bodů, případně kolik vymazal odpovědí.

Další odpovědi
redy

Jistěééééé…
A to nevíš co zažiješ, až budu jednou stříbrná neřknu-li zlatá,to se tak rozlezu že se sem už nikdo nevejde :DDD
Tak si mě začni předcházet, no a vy ostatní taky 🙂

zzzlatokopka

Na stříbro a bronz dlabu, já jsem zlatokopka:-ooo

honza19hk

popravdě mě nejde o nějaký body,kvůli závodění tu nejsem.

anonym

To je mi,ale opravdu jedno,já jsem překonával hranici 300 skoro 4 dny,kvůli masovému mazání starých odpovědí označených likem,já jsem se s tím smířil ve smyslu:"hlas lidu hlas boží"nějaká hiearchie je mi u zadku,už jsem vyléčený,díky.

setapouch

Ja se tu neroztahuju potichu, ale PEKNE HLASITE!

zjentek

čeňku, tady je hyenarchie!