setapouch

Vsimli jste si, ze je kolecko zelene? Vsimli jste si, ze je ctverecek modry?

Jedna z ocekavanych funkcnosti na zdejsim serveru je konecne tu. Vite ktera?

Slusni lide nevedi, mizerove ano. Po nahlaseni vasi odpovedi vam prijde PM se jmenem nahlasovatele.

Původní otázka zněla jinak, jak je možné zjistit v historii úprav.

Vsimli jste si, ze kolecko je zelene?

Nejlepší odpověď
anonym

Bezva. Můžu obracet nenávist proti konkrétním lidem.
PS To není o slušnosti, ale spíš o tom, zda se proti vám zlatí a stříbrní spikli, či zda jsou vaši přátelé.

Další odpovědi
anonym

Ptákovin si nevšímám a pokud osobně něco nahlásím,tak to má sakra důvod,jinak na to kašlu.

štamgast

Nevím která, nic nevidím.
annas: Tak já nic takového nevidím.