zzzlatokopka

Všimli jste si, že dnes se modelkou nazývá kdekdo? Že už nemusí být krásná?

Kam se ztratila ta jejich vzhledová dokonalost?

Pár let zpátky musela být modelka opravdu krásná, taková Claudia Schiffer http://www.osob­nosti.cz/clau­dia-schiffer.php nebo Cindy Crawford http://www.osob­nosti.cz/eva-herzigova.php nebo Eva Herzigová http://www.osob­nosti.cz/eva-herzigova.php jsou krásné pořád.

Dnešní „modelky“ jsou mnohdy zubaté šeredy:-((( Mnohdy i po zásahu fotošopu:-(((

Také vás občas překvapí, koho všechno média označí jako modelku?

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě jsem si všimla. Hodně dělá i to, že jsou mnohdy velmi hubené, až anoreticky vyhlížející. Tím, že jsou tak „vychrtlé“ změní se i obličej, vystoupí nos, zuby, brada, mají vyboulené oči, méně vlasů, jako by větší uši a vůbec celá hlava vypadá větší. V důsledku toho samozřejmě vypadají méně žensky. No jo, kde je doba Marylin Monroe ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Já se dobrovolně přiznám, že „média“ nečtu a nekoukám se na ně – ani kvůli m*delkám (dosadit lze nejedno písmeno – možná v závislosti ke vztahu s médii)…
😉
A taky se přiznám, že když jsem se ´musel´ účastnit jedné módní přehlídky (v Rudolfinu, fakt jsem musel…), čučel jsem ´na drát´ – po molu chodily šprušle ze žebřiňáku v kalhotkách a podprsenkách…
Koukat se na ´to´ dá (no…) – ale vzít do náruče nemáš co…
___
Já nevím – tohle opravdu není ´moje parketa´ – za pěkné považuju jiné holky, modelky ne…
Taková Marilyn, to byla koc…
😉

kapka

Ty jmenovane modelky, to byla era top modelek, kdy se modeling stal popularni. Najednou z nich byly celebrity. Predtim byly modelky taky, ale az tak to lidi nezajimalo. Jo byla to skupina fakt krasnych a urcite charismatickych modelek. Pro me taky urcite topka. Dovedla bych vyjmenovat par dalsich samozrejme. A to se nejak zvlast nezajimam o modu.
Dnes jsou taky pekny modelky, ale je i ten fotošop no. Na yt se da najit video, kde je zrychleny zaznam, jak vznika reklamni bilboard s krasnou modelkou. S realitou to moc spolecneho nema. Potkat ji na ulici, tak ji nebudete s tou kraskou z plakatu vubec spojovat. Tech ruznych retusi je tolik…
Jinak dal bych rekla, ze spousty tech modelek by si clovek na ulici ani nevsiml, jsou tuctove, nevyrazne. Oni uz si na ne napatlaji, co potrebuji. Lip se s takovou tvari asi i pracuje. Hlavne aby byla vysoka a stihla.
Nekdy se zas hledaji naopak nejake zajimave typy.
Dceru taky oslovila na ulici pani z agentury, jestli by k nim nechtela. Samotnou by ji to nenapadlo. Tak s nima smlouvu podepsala, nic me to nestoji nastesti. Ale kseft taky jeste zadny nebyl. Tech holek to dela fakt hodne dneska. Ja si z ni delam srandu, ze je modelína. :D P.S. Neni mi vubec podobna. :))

Nazdar Bazar

To mě nepřekvapuje. Na televizní stanici Regina bývá „módní okénko“ kde mů
Doplňuji:
kde nazývají modelkou třeba invalidní důchodkyni.

Mapel

Spíše by bylo dobré definovat co je to modelka. Podle tvého vyjádření modelka = dokonalá žena po které muži šílí.

Modelka má však propagovat módu, dělá reklamu různým výrobkům a svojí přítomností pomáhá propagovat významné společenské a podnikové akce.

Všichni si potom spojujeme slovo modelka s dokonalou a krásnou ženou. Je to však deformovaný pohled, který má jak koukám hodně lidí včetně tazatelky.

anonym

To máš teda pravdu,někdy kroutím hlavou na krku až se bojím,že ji vykroutím jaký příšerky jdou do byznysu jako je modelink.

JájsemRaibek

Bohužel nevšiml. Ale je to dobrá zpráva, odedneška mě prosím oslovujte modelko :D

Adula.57

To máte naprostou pravdu, modelky jsou v obličeji ošklivé, jsou vychrtlé, nemají prsa ani zadek. Nechápu, jak se to někomu může líbit. Jak napsal gecco – ta nejhezčí snad byla Marilyn.

anonym

Pro hubené kočky mám taky slabost,protože to je krása sama o sobě.

mosoj

A která modelka je podle tebe krásná ? Také se jedná v jaké branži vystupuje jako modelka.

zzzlatokopka

No třeba tohle http://www.su­per.cz/328392-blondata-ceska-nastenka-se-svlekla-v-mrazu-rodenova-muza-se-pochlubila-nadhernymi-krivkami.html i králím má menší zuby:-(((

marci1

Ty jóóó, a nejhůř vypadá na té poslední fotce. Na ni by přesně seděl tento vtip : „Včera jsem se svého kouzelného zrcadla zeptala, jestli je někdo hezčí než já. Ještě stále diktuje jména, hajzl jeden…!“ 🙂

zzzlatokopka

Ta poslední fotka, to je úplné sci-fi:-)))
Dobrej vtipek, ten neznám:-)))

gecco

Marci → že jo? Pěkně jsme se shodli…
😉

marci1

To víš, že jo. Máme stejný vkus.Skoro je mi vás ( mužů ) dnes líto, když vidím některé ty modelky. Ale doma to máš určitě o.k. ! 🙂
http://inside­.chanel.com/en/ma­rilyn

gecco

Mně je nás taky někdy líto…
Někdy…
;-DD
Ale „doma“ to máme každej podle zásluh…
😉

kapka

Dcera ma teda prsa trojky :P Ale co,nejsme na trhu, stejne vam ji neukazu :D :P

Agneta

To jí teda lituju…až jí bude jako tobě, tak jí manžel už dávno utekl za holkou s jedničkama:DDDDDD
To víš, dojnice se chlapům líbí zpravidla jen tu první noc:DDD

kapka

Agneto, trojky fakt nejsou dojnice. Zjisti si prosimte, jak vypadaji trojky prsa. :D

zzzlatokopka

A Agneto nejsou trojky jako trojky:-)) Někdy jsou to fakt na pohled dokonalé trojky a někdy roleta po kolena:-))) Myslím že Kapky dcera bude ten první případ:-)

kapka

Jasne, ze prvni pripad. :) Muži šílí, ženy závidí. :D Jdu jí ukázat, co tady o ní píšu, mě zabije. :D

zzzlatokopka

😁