gepik

Všimli jste si, že dnes není na první straně Blesku I. Bartošová? Snad po půl roce.

Nejlepší odpověď
marci1

Rychtář asi nestíhá !!! 🙂

Další odpovědi
Medulienka

Abych pravdu řekla, tak naštěstí nepatřím mezi lidi, kteří zkoumají přední stránky bulvárních plátků nebo je dokonce čtou. Mám raději čtení o přírodě.

arygnoc

A čo teraz?

iceT

Ani ne,noviny nekupuju,Blesk tím tuplem ne,stačí že je to každej den na Super cz.

Bobík147

Bulvár zásadně nečtu. Informační hodnota je naprosto nulová.

GM

Nevšimla, takové slátaniny jako Blesk ze zásady nečtu, škoda peněz.

Andre5000

To je jistě proto, že dnes byla na titulní stránce Sedmičky.