Všimli jste si, že chybí názory a otázky nejkrásnější bytosti na webu? Taky jeho postřehy postrádáte?

Nejlepší odpověď
led

Výzva:
Děvčata, ženy! Co má tohle znamenat? Zde píše:
„jeho postřehy“, to znamená, že my nejsme „nejkrásnější bytosti na webu“? To je diskriminace ženského pohlaví…
„Hŕŕŕ, na něj! Jak husité a nepřátel se nelekejme, na množství -anonymů- nekoukejme!“
Anonyme, koho jsi tím myslel?

Další odpovědi
johana 56

Bytost je rodu ženského.Slova „jeho posrřehy“ mi k ní nesedí.Podle mne by to mohla být -ív-,která se po svém návratu s novými zkušenostmi a zajímavostmi jistě podělí.

roxy52

Nepostrádám,bo nevím o koho jde.