Avatar uživatele
briketka10

Všimli jste si toho taky, nebo to už bylo ? objevila se mi u profilu hvězdička ?!

Doplňuji:
no jo, ale včera ji tam nikdo z nás neměl, ale moc to nevykoumali ! bronzová je stejná jako zlatá !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 4466 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Briketko, asi jste se špatně dívala. Bronzová hvězdička se objevila hned, když jste získala 1000 bodů. Podívejte se pozorně, bronzová je světlejší než zlatá.
Cesta ke stříbru je otevřená …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Už tam byla, coby pokročilý stupínek bodů. Teď je bronzová.
Registrovaný uživatel je bez hvězdičky. pokročilý ji má bílou, ty teď bronzovou, pak budeš mít stříbrnou a nakonec zlatou.
Doplňuji:
Jestli tam nebyla u nikoho, tak to asi byla jen dočasná chybička 🙂.
Podívej se do žebříčku :).

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

bronzová je tmavší není stejná …a bude to jak píše terry každý má tu svou , když se k ní dopracuje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

nic si nemyslím, mám Vás tady všechny ráda, ale fakticky- icky- ky- y-¨ííííí .. jsem ten bronzový řád neměla..

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Napsala jsem na info.zatím bez odpovědi, ale jak říká Terry o té chybě, musela by být hodně dlouho, vždyť už mám daleko přes 1000 bodů, a registrovaná jsem nejméně od půlky listopadu, jistě bych si těch řádů s hvězdami všimla, nemyslíte ??

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Annas nedívala jsem se špatně vážně.Včera jsme všichni přáli Andělé a já už neměla body, dívala jsem se na všechny profily kdo je jaký, jestli zlatý nebo stříbrný musela jsem je proklikávat, kdyby u nich byla ta hvězda tak, bych to bývala nedělala ani já jsem ji tam neměla, nemám důvod si vymýšlet, a po pravé straně je taky sloupec, nikdy tam u jmen taky nebyly hvězdy..asi napíšu na info.nezdá se mi to..je mi to divný, přeci jsem se nezbláznila ??

před 4466 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Briketko, zřejmě selhal automat. Omlouvám se. nemyslela jsem to ve zlém.

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek