Zlatý

Všimli jste si toho taky, nebo to už bylo ? objevila se mi u profilu hvězdička ?!

Doplňuji:
no jo, ale včera ji tam nikdo z nás neměl, ale moc to nevykoumali ! bronzová je stejná jako zlatá !!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Briketko, asi jste se špatně dívala. Bronzová hvězdička se objevila hned, když jste získala 1000 bodů. Podívejte se pozorně, bronzová je světlejší než zlatá.
Cesta ke stříbru je otevřená ...

Další odpovědi:

Zlatý

Už tam byla, coby pokročilý stupínek bodů. Teď je bronzová.
Registrovaný uživatel je bez hvězdičky. pokročilý ji má bílou, ty teď bronzovou, pak budeš mít stříbrnou a nakonec zlatou.
Doplňuji:
Jestli tam nebyla u nikoho, tak to asi byla jen dočasná chybička :-).
Podívej se do žebříčku :).

Zlatý

bronzová je tmavší není stejná ....a bude to jak píše terry každý má tu svou , když se k ní dopracuje

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

nic si nemyslím, mám Vás tady všechny ráda, ale fakticky- icky- ky- y-¨ííííí .. jsem ten bronzový řád neměla..

Zlatý

briketka10

Napsala jsem na info.zatím bez odpovědi, ale jak říká Terry o té chybě, musela by být hodně dlouho, vždyť už mám daleko přes 1000 bodů, a registrovaná jsem nejméně od půlky listopadu, jistě bych si těch řádů s hvězdami všimla, nemyslíte ??

Zlatý

briketka10

Annas nedívala jsem se špatně vážně.Včera jsme všichni přáli Andělé a já už neměla body, dívala jsem se na všechny profily kdo je jaký, jestli zlatý nebo stříbrný musela jsem je proklikávat, kdyby u nich byla ta hvězda tak, bych to bývala nedělala ani já jsem ji tam neměla, nemám důvod si vymýšlet, a po pravé straně je taky sloupec, nikdy tam u jmen taky nebyly hvězdy..asi napíšu na info.nezdá se mi to..je mi to divný, přeci jsem se nezbláznila ??

Zlatý

annas

Briketko, zřejmě selhal automat. Omlouvám se. nemyslela jsem to ve zlém.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.