briketka10

Všimli jste si toho taky, nebo to už bylo ? objevila se mi u profilu hvězdička ?!

Doplňuji:
no jo, ale včera ji tam nikdo z nás neměl, ale moc to nevykoumali ! bronzová je stejná jako zlatá !!

Nejlepší odpověď
annas

Briketko, asi jste se špatně dívala. Bronzová hvězdička se objevila hned, když jste získala 1000 bodů. Podívejte se pozorně, bronzová je světlejší než zlatá.
Cesta ke stříbru je otevřená …

Další odpovědi
terry

Už tam byla, coby pokročilý stupínek bodů. Teď je bronzová.
Registrovaný uživatel je bez hvězdičky. pokročilý ji má bílou, ty teď bronzovou, pak budeš mít stříbrnou a nakonec zlatou.
Doplňuji:
Jestli tam nebyla u nikoho, tak to asi byla jen dočasná chybička 🙂.
Podívej se do žebříčku :).

hanulka11

bronzová je tmavší není stejná …a bude to jak píše terry každý má tu svou , když se k ní dopracuje

briketka10

nic si nemyslím, mám Vás tady všechny ráda, ale fakticky- icky- ky- y-¨ííííí .. jsem ten bronzový řád neměla..

briketka10

Napsala jsem na info.zatím bez odpovědi, ale jak říká Terry o té chybě, musela by být hodně dlouho, vždyť už mám daleko přes 1000 bodů, a registrovaná jsem nejméně od půlky listopadu, jistě bych si těch řádů s hvězdami všimla, nemyslíte ??

briketka10

Annas nedívala jsem se špatně vážně.Včera jsme všichni přáli Andělé a já už neměla body, dívala jsem se na všechny profily kdo je jaký, jestli zlatý nebo stříbrný musela jsem je proklikávat, kdyby u nich byla ta hvězda tak, bych to bývala nedělala ani já jsem ji tam neměla, nemám důvod si vymýšlet, a po pravé straně je taky sloupec, nikdy tam u jmen taky nebyly hvězdy..asi napíšu na info.nezdá se mi to..je mi to divný, přeci jsem se nezbláznila ??

annas

Briketko, zřejmě selhal automat. Omlouvám se. nemyslela jsem to ve zlém.