Miroslavst

Všimli jste si toho nebo jste proti tomu imunní?

Tak si představte, co se dnes stalo. Já si všiml, že jedna uživatelka, která zde na odpovědích pokládá otázky a také odpovídá dosáhla právě teď stříbrné příčky.
Všimli jste si toho také?
GRATULUJI TI Buraku !!!!!!
Zde pomyslný dáreček: http://photo.vi­vo.sk/jpeg/430­0/162382/_n/b4ce185/Je-libo-burak

Nejlepší odpověď
led

Nevšimla som si. Ale aspoň týmto Gratuľujem.

Další odpovědi
anonym

jéé děkuji za přání a slibuji že se budu snažit vás nezklamat a radit ptát se a taky vás zlobit ještě hooooodně dlouho,děkuji i za papouška

aramah

Gratuluji Buraku už nemám přehled, kolik je tu stříbra.

panenka

Taky hrozně moc uživatelce Burák gratuluji k dosažení stříbrné příčky.

BEAES

Také se připojuji s gratulací a těším se na otázky i odpovědi.

ReHu

Já také gratuluji.

Bumbes

Připojuji se s gratulací.

kapka

Také gratuluji! I když opožděně, protože jsem tu pár dní nebyla.

annas

Buraku, rovněž se připojuji ke gratulaci.