Všimli jste si? Ta malá přestřelka mezi..

Bártou a Ráthem… Ráth vyčítal v podstatě Bártovi,že je bohatý. Že má kromě jiného dokonce! kufry od Louis Vuitton.
Co myslíte,jak se tuto závažnou informaci,která vše mění,D O Z V Ě D Ě L ??
Můj poslední kufr byl lepenkový.Ale to je jiná píseň.

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Vzájemné slovní přestřelky.
Uvažuji – Rath měl nějakého informátora v bývalé Bártově firmě ABL nebo se to dověděl od některých svých příznivců na Facebooku…

Další odpovědi
ReHu

No, třeba si chce dát pojistit. Když je od Vuittona.

Lepenkový kufr by si neprošel.

A…kufr od Vuittona je čistě pro image. Jinak je to, podle mě, zbytečný luxus. Není to jako kabelka u ženy.
Ale třeba ho dostal darem. Aby reprezentoval.

verka

To by si mohl ke kufrům půjčit i šálu od Agáty, ta nosí stejnou žnačku.