Pokročilý

Všimli jste si rozmach firmy Basic v obchodech?

Asi před měsícem jsem si všiml v obchodech výrobky s názvem basic, postupně se tak rozšířila, že pod jménem basic je nespočet zboží jako např.:olej, mléko, juice, koření, brambůrky apod.. a celkem dost levně. Máte nějaké zkušenosti? Myslíte si, že to jsou kvalitní produkty za takovou cenu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No kvalitu bych nehledala,jedná se pravděpodobně o nové obaly výrobků ES(euroshopper co býval v Albertě)Basic jsem v jiných obchodech neviděla nebo si nevšimla,zato v Albertě ano.Alespoň ten obal vypadá mnohem lip než ta červenojakási hrůza.Tyhle výrobky nekupuju často,třeba u mlíka se to moc nevyplatí,když je pomalu za stejnou cenu jako jiné mléko.
Doplňuji:
http://www.mediaguru.cz/…

Další odpovědi:

Tak jsem se musel kouknout, o jakou "značku" se jedná - privátní low-cost značka Aholdu...
Tak nic - zboží těchto ´značek´ nekupuju ani náhodou - snad ani kdybych měl hlad...
;-)
Jednak jde o (obvykle) nejhorší ´šroty´ a jednak jde (!vždy!) o největší ´likvidátory´ tradičních značek. Takže raději budu kupovat dražší mléko z mlékárny, dražší sýr ze sýrárny, dražší uzeniny z uzenářství apod. - než levnější, které bude prodejce skupovat kdovíkde (a kdovíco).

Zlatý

Je to interní značka nejlevnějších produktů obchodního řetězce, něco jako značka S-Budget v Intersparu. Já bych to určitě nekupovala.

Zlatý

Já znám pouze programovací jazyk Basic. To už ho znovu prodávají ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.