sofid

Všimli jste si rozmach firmy Basic v obchodech?

Asi před měsícem jsem si všiml v obchodech výrobky s názvem basic, postupně se tak rozšířila, že pod jménem basic je nespočet zboží jako např.:olej, mléko, juice, koření, brambůrky apod.. a celkem dost levně. Máte nějaké zkušenosti? Myslíte si, že to jsou kvalitní produkty za takovou cenu?

Nejlepší odpověď
iceT

No kvalitu bych nehledala,jedná se pravděpodobně o nové obaly výrobků ES(euroshopper co býval v Albertě)Basic jsem v jiných obchodech neviděla nebo si nevšimla,zato v Albertě ano.Alespoň ten obal vypadá mnohem lip než ta červenojakási hrůza.Tyhle výrobky nekupuju často,třeba u mlíka se to moc nevyplatí,když je pomalu za stejnou cenu jako jiné mléko.
Doplňuji:
http://www.me­diaguru.cz/ak­tuality/ahold-uvadi-novou-privatni-znacku-s-nazvem-basic/#.U0gEr3AwpYw

Další odpovědi
anonym

Tak jsem se musel kouknout, o jakou „značku“ se jedná – privátní low-cost značka Aholdu…
Tak nic – zboží těchto ´značek´ nekupuju ani náhodou – snad ani kdybych měl hlad…
😉
Jednak jde o (obvykle) nejhorší ´šroty´ a jednak jde (!vždy!) o největší ´likvidátory´ tradičních značek. Takže raději budu kupovat dražší mléko z mlékárny, dražší sýr ze sýrárny, dražší uzeniny z uzenářství apod. – než levnější, které bude prodejce skupovat kdovíkde (a kdovíco).

Lamalam

Je to interní značka nejlevnějších produktů obchodního řetězce, něco jako značka S-Budget v Intersparu. Já bych to určitě nekupovala.

mosoj

Já znám pouze programovací jazyk Basic. To už ho znovu prodávají ?