Syd

Všimli jste si někdo, kdo že se to dneska stal bronzovým? :-p

😁
Doplňuji:
Když já jsem neunesla představu, že by si toho nikdo nevšim. A chválit se sama jsem zvyklá, když mi to dělá tak dobře a když by to nikdo jinej neudělal 😉

Nejlepší odpověď
annas

Přeji další úspěchy nejen na českých, ale i na slovenských odpovědích.

Další odpovědi
anonym

Safra, to je ale ostuda, že si chlapi nevšimli. Ale já bych stejně nemohl, neboť jsem vázán zásnubním prstýnkem, který je těžší než železné okovy, stejně by se mi třásla ruka.
Takže zde gratuluji k trofeji a na slovenských k aktivitě.

anonym

Syd , jste mi mila , napsala jsem vam to pred par minutkami do diskuze , pod nejaky ten domaci ukol … to , ze jste si tak hezky sama skoro poprala , to vam odpoustim. Ale to , ze jste tak mlada , chytra a jeste ke vsemu hezka , tak to ne ! 🙂 -iv-

led

To sa nemôžte chváliť sama. Mali ste najprv napísať našej -iv- a ona by to potom s fanfárami oznámila všetkým, všetkým, všetkým…
Blahoželám

anonym

Opět pozdě,na omluvu dodávám,že mám tento týden odpolední.Gra­tuluji moc!

Andělé

Jéé,milý Syd 🙂,
na to tu máme naši milou -iv- 🙂
Gratuluju Vám k zaslouženému bronzu,děkuju za otázky i odpovědi a jen tak dál…:-)
Doplňuji:
pardon,chtěla jsem napsat milá..:-)

hanulka11

také gratuluji a přeji hezkou dobrou noc

dědapetr

Taktéž se připojuji ke gratulaci a jen tak dál.

Drap

Připojuji se ke gratulacím

casey

Take velice gratuluji, doufam, ze neprichazim pozde.

Deli

  • iv-, nevím, nevím, ten souboj asi budeme muset odložit – rýsuje se nám tu další konkurence! 🙂

Jinak gratuluji a přeji brzké stříbro!

kenyrts

Já přísahám na holý pupek,že jsem si toho všiml,protože jsem zrovna koukal kolik lidí má aspoň 1000 bodů a více a zjistil jsem ,že vás je necelých 1500 uživatelů z 10500 lidí,jenom jsem si nebyl jistý kdy jste se stala bronzovou,tak jsem nechtěl plašit,ale dodatečně Vám moc gratuluji,jo než já se tam vyškrábu,to bude ještě nějakou dobu trvat.