coco

Všimli jste si,kolik lidí se chytí na otázku jaké je počasí?

Odpovědi
hanny 2

A proč ne?Kouknu z okna,vidím a odepíšu!Aspoň občas jednoduchá odpověď!

led

Pretože te je jednoduchá odpoveď bez námahy s možnosťou si podebatovať

dědapetr

Položená otázka potřebuje odpověď,třeba o počasí je to odlechčení a příjemné.

Miroslavst

Protože někam pojedu a u některých vím odkud jsou, jejich odpověď je pro mě velmi užitečná. Poté vím zda si mám vzít pláštěnku nebo i holinky, popř. vaťák.

Lamička

jzs .. Je to užitečné když jedu na rekreaci nebo jinam a dotyčný mi napíše že tam prší tak si přibalím pár věcí navíc…
A naopak