bolak

Všimla jsem si, že čistě statististicky, ženy dostávají za své odpovědi mnohem více palců…

Vadilo by někomu, kdybych odteď odpovídala na vaše otázky jako žena?

Nejlepší odpověď
briketka10

Vadilo

to teda vadilo pro mě si bolak a bolakem zůstaneš !!

Další odpovědi
anonym

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

Take jsem se toho ( kdyz jsem nejdrive chodil na odpovedi jako anonym ) vsiml.
Proto jsem tu take ted za zenu. Nechal jsem se ale i kvuli tomu preoperovat , aby me pak me nekdo zde nenarkl, ze porusuji kodex.
Vam doporucuji to same. Budete pani Bolakova a treba se zde i seznamite. Mela bych i typ … 🙂 -iv-

aramah

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

Každý ať je tím ,čím chce :))

Damiana

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

No vidíš, zatím(!) dvě hvězdy – už to docela funguje…Když už jsi stejně ta nejkrásnější bytost na webu, tak co? Jen nevím, jak dlouho tě to bude bavit. Vím o tom tak trochu svoje…:-)

david22

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

Doplňuji:
I kdybys byl transvestita, mě by to nevadilo.

terry

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

Buť tím, kým chceš. Jen to tě udělá šťastnou / šťastným :D.

fablen

Nevadilo, buď ženou, máš naše požehnání

pusinka50

Vadilo

Doplňuji:
Jsem si jistá, že jako chlap máš nyní určitě větší smysl pro humor, než jaký bys měl jako ženská a to by mi tu chybělo. 🙂

manon

Já bych se toho nebála. Nevaž se, odvaž se, pusť z řetězu dlouho potlačované chutě – dnes už je svět, jak vidíš z odpovědí, tolerantní.
Ty bys byl nakonec kvůli tomu sběru palců ochoten i konvertovat na židovskou víru :)