aramah

Všimáte si u pokladny pokladní?

Nehty mají jak horníci copak jim to je jedno?
U žen ruce mají přeci vypadat jinak,je to hnus.
U uzenin je to hrůza, raději jsem řekla že jsem si to rozmyslela, koukala jako vejr ať si to prej rozmyslím, měla jsem ji říct že má ruce jako prase?
Jaké máte zkušenosti vy? S hygijenou v obchodech?(proč nepoužívaj rukavice když sahají na uzeniny)
Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

To já teda mám spíš opačné zkušenosti. Obsluha u masných a sýrových pultů má u nás všude rukavice a pokladní mají zase na každém prstu masivní prsten a gelové nehty zářivých barev, až to bije do očí…

Další odpovědi
bolak

To mně něco připomnělo :)

http://www.you­tube.com/watch?v=w_fzn5v­VY6M

badisko

No taky dost zalezi natom kam chodis .....jakej je problem tam nechodit kdyz se ti tam nelibi nebo popripade odmitnout zbozi …no kdyby jsi vedela co vsechno se do uzenin a dalsich vyrobku dava tak by ti patrne prestalo vadit i to ze na uzeniny sahaji…ma sveho reznika je skvelej a chodim pouze k nemu …a kdyz uz navstivim super market a podobne obchody tak se kolem moc nekoukam …ono to stou hygienou nebude tak horke maji predpisy ..ktere se nekdy porusi… ale snazi se je kvuli kontrolam dodrzovat …kdyz udelas bubu a jeste jim zato hrozi vysoke pokuty tak si to vetsinou prodejny rozmysli …btw ocko …a co maji lidi delat kdyz neni prace ..?…necim se zivit musi do prace chodi jen malo lidi pro zabavu ..

iceT

Chodím do skoro každého obchodu u mě v okolí a že jich tu je,všude mají ty,co sahají na uzeniny rukavice,spíš mě zaráží,že i s těmi rukavicemi na rukách berou peníze (hlavně v Penny v lahůdkách,jinde ne,jinde platím až u pokladny) a pak hned obsluhují dalšho zákazníka.To přece ty rukavice vůbec nemusejí mít,to je prašť jako uhoď.

anonym

U nás v Tesku si pokladních všímám. Ruce mají v pořádku. Za to ale kolikrát koukat na ty otrávené obličeje (zvlášť u jedné), to je opravdu za trest. V prodejně u soukromníka a naproti v masně je také vše v pořádku. Na krájení uzenin a na maso používají jednorázové rukavice nebo mají ruce opravdu čistě vydrhnuté.
Aramah, to je jako všude jinde – kde jsou lidé, je to o lidech. někteří s čistotou problémy nemají, jiní naopak. Tregédie je, když dělá člověk práci, která ho viditelně nebaví.

anonym

rozhodne.
i na krám (kde je špina a tak.
v prípade pozitívneho nálezu bordelu to bola moja posledná návšteva.

Ella

u nás teda má obsluha u pultu s masem a uzeninami rukavice… jinak je to proti hygienickým předpisům… a pokud už obsluha nemá rukavice, tak si tam nic nekoupím…

pusinka50

Kam chodím já, do obchodního centra, tak tam mají řádně rukavice a neúčtují peníze, platí se až u pokladny na základě účtenky, kterou v lahůdkách vytisknou. Obsluha nesmí v těch samých rukavicích obsluhovat čerstvé výrobky a zároveň inkasovat peníze, to je proti hygienickým předpisům

aramah

Lucijej napiš kam chodíš nakupovat klidně si zajedu. 🙂

aramah

Badisko nechodím stále do jednoho obchodu,
možná spíš stále do těch špatných ,já jsem tak naštvaná jen co vkročím do obchodu ty nedostatky mě fakt vytáčej ☹

aramah

Bolak video super 🙂

anonym

Ad bolak – Hrubeš a Mareš – tak tohle neznám, ale je to dobrý. Díky.

led

Ad bolak – sú to naozaj Kamarádi do deště
dobrý nápad pri nákupoch :)