hornik.

Všímáte si poslední dobou negativní nálady lidí kolem vás?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Ne

sám se snažím být naladěn pozitivně (čistě z egoistických důvodů – den je pro mne lepší, líp se řeší cokoliv).
Na bručouny jsem trošku alergický, kazí mi náladu.

Další odpovědi
anonym

Ne

Ja mam naopak pocit , ze lide kolem me jsou stale lepe naladeni. Maji vice pozitivniho mysleni … , ale jestli to neni tim , ze ja kazdemu vnucuji to pozitivni mysleni… 🙂

  • iv-

dědapetr

Ano

negativní nálada je vidět na každém kroku

Děda Louda

Ne

To bylo vždycky. Za svou náladu si může každý sám. Objektivní hledisko neexistuje.

hanulka11

Ne

nedívám se na negativní lidi a nepozoruji špatné nálady .....nenechám se ničím a nikým rozhodit – kdo je má je to jeho problém .....
mám své krásné dny a ty si nenechám bořit

quentos

Ne

žádnou změnu jsem nezaregistroval – ono to bylo někdy lepší? V dnešním uspěchaném světě se té „permanentní nasr*nosti“ nelze divit

terry

Ano

JJ, ale snažím se vyhýbat a myslet spíše na něco pěkného.

anonym

Ano

filva

Ne

Syd

Ne

Vycházíte z mylného předpokladu že je v poslední době kolem mě větší množství lidí s negativní náladou, tudíž si neni čeho všimnout

anonym

Ad quentos, otázka má 2 možné výklady:

  1. Ten nasnadě, že se negativní nálada zhoršuje a přibývá.
  2. Teprve teď si začínám všímat (stále stejné negativní nálady, viz už 20 let stará Havlova „blbá nálada“), dříve jsem jí třeba nevěnoval pozornost.