Ergeti

Je možné zabít veš savem?

Je možné veš zabít savem?
Díky za odpovědi. Dcera mi dovezla od kamarádů z prázdnin život ve vlasech, tak jen jestli namočení hřebenu do Sava po vyčesávání stačí. 😁

Nejlepší odpověď
Quimby

Řekl bych, že ano. Ovšem na mytí vlasů bych to rozhodně nedoporučil, to pak půjdou dolů i vlasy.

No, to teda nevím, to bych se fakt bál o ty vlasy, minimálně je to může odbarvit.
Raději bych se zeptal na nějaké šampony přímo proti vším – v lékarně, u doktora by měli poradit.

Další odpovědi
gecco

PO vyčesávání stačí hřeben umýt mýdlem a teplou vodou – na hladkém a čistém hřebenu se vši ani hnidy neudrží…
😉

Nechápavé

Souhlasím s Quimbym rozhodně nenanášej savo na vlasy

štamgast

Snad si nechceš nalívat savo do vlasů?

lexx

jo ale strašná to smrt v takém roztoku