delabrutale

Všeobecná pojištovna a správní řízení

Mám dluh u zdravotní pojištovny. Cca pár tisíc a dnes mi přišel dopis, kde semnou všeobecná zdravotní pojištovna zahajuje správní řízení.

Co to znamená a co to může mít za následky?

Ano, vím, dluh bych měl zplatit co nejdříve, neotálet a bla bla, ale tentokrát mě zajímá hlavně zkušenosti ostatních a jak taková situace probíhá.

Je to jen významně zvednutý varovný prst a nebo se za tím skrývají konkrétní postihy?

Za odpovědi děkuju ..

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Brzy se z vašich pár tisíc stane brzy pár desítek tisíc.

Další odpovědi
hanny 2

Urychleně se s nimi spojte a projevte zájem dluh uhradit,třeba se domluvit na splátkovém kalendáři.Protože brzy by mohl přijít exekutor!
Zrovna VZP má finanční problémy,v ne­mocnicích kvůli nim dostanou opožděně výplaty,takže se jim asi každá koruna hodí…