Spiritus

Všem,kteří mi drželi

dneska palečky děkuju za podporu…mám to i s vyznamená­ním!!!JUPÍ!

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to je super,gratulu­ji.Vyznaménání,tak to ještě větší gratulace.

Další odpovědi
panenka

Tak to ti Spiritus moc gratuluji.

annas

Gratuluji k úspěchu.

anonym

JUPI-GRATULUJI.

anonym

MOC TI TO PREJI A GRATULUJI TI.TEĎ VYKROĆ ŠŤASTNĚ DO ŽIVOTA.ZAJ-PO.

oskar

Co jsem Vám říkal,že to uděláte na jedničku a je to tady.Gratulace.

lorja

Gratuluji vám k tak výbornému výsledku.To chce pořádnou oslavu.