Josef 2000

Marie Terezie měla 16 dětí ale na wikipédii je jenom 15 dětí, proč?

Marie Terezie měla 16 dětí ale na wikipédii je jenom 15 dětí a na jiných webech také. PROČ ?.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Putin

Vím

Doplňuji:
Uvádí se tak asi proto, že její první dítě zemřelo již ve třech letech, v roce 1740.

Další odpovědi
Agneta

nevím

marci1

Vím

Marie Terezie porodila 16 dětí, bohužel její dcera Marie Karolína + 17.9.1748 byla mrtvě narozené dítě. ☹
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_d%C4%9Bt%C3%AD_Ma­rie_Terezie

anonym

nevím

Domnívám se,že snědla svůj plod.

Kyril Čouda

Vím

Protože ty děti počítají od nuly