Avatar uživatele
panxnotdead

Všechno se mi s prominutím sere, už nevím jak dál

Holka mě nechala, byl jsem v nemocnici a řekli mi, že mi blbě pumpuje srdce, takže mám okamžitě skončit s veslováním, mám jenom jednu ledvinu a jezdím freeride na kole a taky toho mám okamžitě nechat, protože postupem času asi 2 roky, by se nějak natrhla a kdyby jsem nějak ošklivě spadl, tak sem mrtvej hned. Tohle se mi stalo během 2 dnů.. Nevíte jak dál?
Doplňuji:
Já hlavně jezdím ten freeride na kole.. už asi 3 roky (je mi 15) A Teď s tim musím přestat. Na veslování chodím jenom pro to, abych byl „nabušenější“ Jak to neni nějakej extrémní sport, tak mě to nebaví

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 4150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Hochu je to život- jednou jsi dole ,jednou nahoře – holek ještě bude – neboj nech tomu čas a s tím zdravím – opravdu najdi si jiný sport . Neriskuj – nyní si odpočiň a nepřetahuj se …věř lékařům .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Blblblblb

Toto je vážně s prominutím hooodně blbá situace. Taky jsem po nemoci, a taky mě po ni synek nechal. Jenže jsem si našla noveho a ten mi se vším pomáhá. Takže rada ode mě? . Najdi si slečnu, která tě bude milovat takového, jaký jsi, najdi si koníček, který ti nahradí veslování a bude tě bavit. Zkus třeba takovej yoying, je to profesionální yoyování, určitě si řekneš , že to je blbost, ale zkus to, určitě tě to chytne. A rada na závěr? Užívej si všeho dokuď můžeš, hlavně se snaž být co nejmíň sám, protože když je člověk sám, napadají ho jen hlouposti..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

přestat se vším, začat se věnovat více přátelům a chodit s nimi ven, být u PC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis

pařit hry u PC :D a povídat si s kamarády

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jistě, přestaň sportovat – pokud tě adrenalinový sport může ohrozit na životě a neadrenalinový tě nebaví, tak toho nech úplně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malá holka

Když to řeknu takhle.. Měl jsi to souzené! To neznamená, že teď máš, s prominutím, celý posraný život, ale prostě si máš v tom životě vyzkoušet více věcí. Třeba začneš dělat něco, co tě bude bavit a budeš přitom v pohodě! Jen to nevzdávej, jelikož to dělají jen debilové! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek