erresiel

vše o běhání, na co je dobré ?

Na co ohledně kondičky je dobré běhání?Je to dobré na hubnutí a nebo zbavení se celulitidy? jak správně běhat aby bylo intenzivní?
co je dobré dodržovat u začátečníka a bývalého kuřáka ?(2 roky)

Odpovědi
olm

RUN – mesicnik o behani, velice dobre udelane
a na tehle adrese mas taky FORUM

Zdroj: http://www.be­hej.com/topic/14244-rady-pro-zacatecnika

Wang

K běhání a pro běhání je dobré taky trochu číst:

Jogging : běhání pro zdraví, kondici i redukci váhy / Aleš Tvrzník, Libor Soumar
Běh pro zdraví / Herbert Steffny, Ulrich Pramann
Běháme pro zdraví : správným tréninkem ke zdraví a kráse / [překlad Michal Babor]
Běhání : od joggingu po maraton / Aleš Tvrzník, Libor Soumar
atd.

(a průkazka do knihovny)

marci1

Pro začátek zkuste styl „indiánským během“, chvíli běžet a potom jít.Na běhání si obujte vhodné, pevné boty a neběhejte po betonu, ale spíše po měkkém povrchu, aby netrpěly kolena.