Security

Vše co víte o Fingerboardu… A Jakej si mám vybrat…? A Jestli je lepší Fingerboard ze dřeva nebo z plastu…?

Brej den už nějakou dobu skáču na Fingerboardu TechDeck a už něco umím a chtěl bych si koupit už nějakje Kvalitnější Fingerboard ze dřeva… Asi odsud si budu kupovat Fingerboard některej za tých 549kč (http://swat.cz/ma­loobchod/finger­board_closeup­.php ) Mohli by ste mě poradit pls jestli je to ohodně lepší ten Dřevěnej Fingerboard a jestli poznám nějakej rozdíl mezi TechDeckem a Fingerboardem ze dřeva a od značky Close Up…? A Jestli stým někdo máte zkušenosti nebo něco tak se pls napiště díkec moc…:)

Odpovědi
sobo

Lepší je dřevěný,ale podstatně dražší.
Šobo Havlík