VŠ – rada!

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak to funguje .., když dojdu k zápisu s potřebnými věcmi, poté mi dojde rozhodnutí o přijetí, ale já se nakonec rozhodnu úplně pro jinou vysokou školu..posílá se na tu danou VŠ, kterou jsem odmítla nějaký dopis..nebo tak? Děkuji trochu vtom tápu:/

Nejlepší odpověď
anonym

Je věcí slušnosti informovat školu, na niž jste byla přijatá a kde jste zapsaná ke studiu, že jste se rozhodla jinak.
Dcera měla také možnost výběru a druhou školu obesílala doporučeným dopisem. Ani telefon není v tomto případě nejrozumnější řešení.

Další odpovědi
Reuef

je rozdil zapis a prijimaci zkousky…a na zapis muzes az s kladnym rozhodnutim o prijeti. Studentem se stavas dnem zapisu do studia a od te doby se ti pocitaji volne semestry

Drap

Pokud mám dopis o přijetí, tak je alespoň slušnost oznámit škole zpět, že na ni nepůjdu,