Pokročilý

Vrzání plovoucí podlahy

Zajímalo by mě,jak odstranit vrzání plovoucí podlahy,bez toho,abych ji musel demontovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych se pokusila podlahu promastit,našla jsem přípravek CC-Přípravek na impregnaci spár
Produkt na bázi vysoce kvalitních vosků a rostlinných olejů s obsahem rozpouštědel, pro impregnaci příčných a podélných spojů laminátových podlahovin a také dřevěných a korkových lakovaných podlahovin. Zamezuje nebezpečí bobtnání, které vzniká vlivem vlhkosti.
Jelikož přípravek kromě jiného obsahuje olej,tak myslím,že by se tím mohlo vrzání odstranit.

Zdroj: http://www.dema-dekor.cz/produ kty.php?page=osetrovaci-produk ty-pro-parkety-laminat-a-korek &id_produkt=37

Další odpovědi:

Zlatý

Pochybuji, že se Vám podaří ve smontovaném stavu dostat jakýkoliv přípravek i na spodní stranu. Při pokládce byl podceněn požadavek na rovnost podlahy, který je u zámkové podlahy mimořádně důležitý.

U lepených podlach k tomuto jevu nedocházelo i když byla nerovná podlaha.
Nové není vždy lepší, zejména pokud se kouká na cenu.

Dražší laminátové podlahy ( jejich spoje ) jsou napuštěny voskem, který se při sestavení uvolní a spáru vodotěsně uzavře. Zároveň pusobí i jako mazadlo.

Bronzový

dřevěná? je na betonu? lepená? dostal jsem radu, že si zvyknu...

Bronzový

Tento problém jsme taky řešili, 70m2 vrzající podlahy systém péro-drážka jsme byli nuceni natvrdo přišroubovat k roštu pod ní a na ní jsme položili další novou, kterou podlaháři v péro drážce lepili plastickým lepidlem.Od té doby nevrže, je to tři roky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.