Zlatý

Vrtaná studna

Dobrý den,
Chci se nechat na chatě udělat vrtanou studnu. Mám projekt starý cca 10 let na studnu kopanou, do hloubky 16m. Nikdy ale nebyl realizovaný, protože kopaná studna vyjde draho. Projekt nechal dělat předchozí majitel nemovitosti. Já jsem se rozhodla pro tu vrtanou. Máte s tím někdo zkušenost? Na kolik to asi vyjde? Je třeba nějaké povolení? Na co si dát pozor? Mám obavu, abych si nenašla nějakou špatnou firmu. Chatu mám v moravskoslezském kraji v obci Čeladná. Pokud někdo máte tip na kvalitní a levnou firmu, budu za něj ráda. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Existuje celá řada dfirem, které to dělají. Ceny se různí a liší i podle podloží. Většinou se cena pohybuje 1200 - 2000 za metr. /záleží také na hloubce.
Některé firmy to dělají i tak, že se zaplatí nějaká záloha a zbytek se platí až je voda. / To mi připadá solidní a riziko mizivé.
Na vrtanou studnu by mělo být povolení

Další odpovědi:

Dobrý den, určitě budete potřebovat povolení. Já jsem si nechal udělat nedávno studnu od pana Doseděla, jelikož jsem potřeboval vrtanou studnu v těžkém terénu na západní Moravě a oni používají speciální technologii - výhodou by pro vás mohlo být, že vrtají i na parcelách, které už byly upraveny, dá se s nimi domluvit na velmi přijatelné ceně.

Zdroj: studny-dosedel.cz

Diskuze k otázce

Vena13

Firma Dosedel ma zastaralou technologii a zadne dalsi lidi. Pozaduje zalohy pred praci. Osobna zkusenost - nedoporucuji.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.