vevercja

Vrčení notebooku ASUS S56CA

Mám 3 dny nový notebook a všimla jsem si, že po minutě, každých 10 sekund v pravidelném intervalu začne vrčet, sice je to jemný zvuk (něco jak vysavač, když je puštěný ve 3. patře a vy bydlíte v přízemí… Jinak je úplně v pohodě, je to na reklamaci???

Odpovědi
anonym

Spíše to na reklamaci není – ´zvučí´ ventilátor.
Pokud by se ale hlasitost zvuku zvyšovala, o reklamaci by bylo možné uvažovat. teoreticky.
😉

Hamon

Pokud by byl kupovaný přes Net a něco se mi nelíbilo, putoval by zpátky do prodejny. Do čtrnácti dnů máš právo odstoupit od kupní smlouvy.
Jestli byl kupovaný v prodejně, doufej, že se to zlepší nebo zhorší.

AndreiRanger

Upřímě by mě spíš trápila funfčnost větráčku než jeho zvuk. Ikdyž ten zvuk popisuješ, neumím si představit, zda je to běžný hluk, či signalizuje nějakou poruchu.

Hlídal bych teplotu ntbku.