LysoňXXX

Vrbětice- muniční sklad. Píše se ve světě o výbuchu muničního skladu ve Vrběticích?

Píše se ve světě o výbuchu muničního skladu ve Vrběticích? Jestli ano, tak kde.
Doplňuji:
To Pepa25– Slovensko nepočítám a přesně jak říkáš. NA CNN, BBC nebo Reuters nikde nic. Takže jsme pro ně prd.. A To zjentek- Jsem taky ze Slezska, takže vím vím.. Napadlo mě třeba okolní státy. Když si v GB někdo jen uprdne, tak druhý den je o tom článek i s veřejným míněním..

Odpovědi
Pepa25

Pokud za svět nepovažuješ Slovensko, tak ne. Např. pro BBC je zpráva ztracený turista, protože to byl Brit, ale nějaký muniční sklad je nechává klidnými …

zjentek

třeba u nás ve Slezsku se o tom píše ..takže ano, i ve světě se to píše