Jullaa

‎‚Vražda v zastoupení ( Josef Škvorecký a Jan Zábrana)‘ Nečetl někdo tuhle knížku ???:) Prosím Obsah.

‎‚Vražda v zastoupení ( Josef Škvorecký a Jan Zábrana)‘ Nečetl někdo tuhle knížku ???:) Já jí četla ,ale nechápu … Prosím je t nutné :)! Sepište nebo pošlete kdyžtak obsah. Děkuji

Odpovědi
anonym

Třetí případ doktora Pivoňky se odehrává v období protektorátu. Detektivní kancelář Ostrozrak dostává německého správce a stává se tzv. informačním ústavem. Doktor Pivoňka je pověřen, aby vypátral vraha šéfredaktora kolaborantského deníku, jenž byl na recepci otráven jedem podaným ve víně. Podle dostupných informací pochází jed z jedné z ampulek, které jsou přidělovány pouze význačným nacistickým pohlavárům. Tak začíná příběh, v němž hraje důležitou roli záhadný inzerát, tajná schránka, známá česká herečka a nově vzešlá hvězda na jazzovém nebi. A samozřejmě také ironický nadhled, smysl pro humor, ale i tíživá atmosféra doby…

Zdroj: http://www.da­emon.cz/kniha/10135/vraz­da-v-zastoupeni

Jullaa

Tohle říct učitelce Českého Jazyku tak mám za 5 :) Potřebovala bych celý obsah.

hanulka11

tak si ho napiš sama když jsi tak „chytrá“ my ti tu nebudeme dělat domácí úkoly