Avatar uživatele
Damiana

Vrátíte v restauraci jídlo, které vám nechutná?

Není syrové, studené ani oschlé. Na první pohled je v pořádku. Jen opravdu není dobré. Vám nechutná. Co uděláte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, pizlicka před 4459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

jen jednou jsem takto vrátila čočku, hrozně jsem se na ni těšila a pak když jsem ochutnala …byla přelitá nějakým sosem z masa nebylo to k jídlu…tak jsem se omluvila a servírka to odnesla -tenkrát jsem nic neplatila

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

ano i pití.myslim,ze by se zakaznici meli ozyvat casteji.jenze…vet­sinou je jim to hloupe.podle toho nase restaurace vypadAji.což je skoda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Záleží také co je to za jídlo, chuť může být rpzdílná. V takové situaci jsem nebyl. Někdy mě chutná lépe někdy hůře, ale aby se to vůbec nedalo jíst jen kvůkli chuti, to se mi ještě nestalo. Snad jen jednou, když bylo cítit po připáleném. Jinak z jiných důvodů jsem už vrátil jídlo několikrát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ano většinou se jedná o šlehačku, která je kyselá, skleničku na níž je rtěnka, nebo je špinavá..
tatarku a dressing také, když je sražený nebo takový no to se pozná, podle chuti starý..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Záleží na jídle. Pokud je to v nesprávném postupu, tak vracím. Je to normální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek