Damiana

Vrátíte v restauraci jídlo, které vám nechutná?

Není syrové, studené ani oschlé. Na první pohled je v pořádku. Jen opravdu není dobré. Vám nechutná. Co uděláte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jen jednou jsem takto vrátila čočku, hrozně jsem se na ni těšila a pak když jsem ochutnala …byla přelitá nějakým sosem z masa nebylo to k jídlu…tak jsem se omluvila a servírka to odnesla -tenkrát jsem nic neplatila

Další odpovědi
pizlicka

ano i pití.myslim,ze by se zakaznici meli ozyvat casteji.jenze…vet­sinou je jim to hloupe.podle toho nase restaurace vypadAji.což je skoda.

Drap

Záleží také co je to za jídlo, chuť může být rpzdílná. V takové situaci jsem nebyl. Někdy mě chutná lépe někdy hůře, ale aby se to vůbec nedalo jíst jen kvůkli chuti, to se mi ještě nestalo. Snad jen jednou, když bylo cítit po připáleném. Jinak z jiných důvodů jsem už vrátil jídlo několikrát

briketka10

ano většinou se jedná o šlehačku, která je kyselá, skleničku na níž je rtěnka, nebo je špinavá..
tatarku a dressing také, když je sražený nebo takový no to se pozná, podle chuti starý..

Mapel

Záleží na jídle. Pokud je to v nesprávném postupu, tak vracím. Je to normální.