Braník

vrátit se zde o stránku zpět

Ahoj,lze nějak vyřešit to,když jsem na nějaké otázce a chci se vrátit o jednu zpět,abych nemusel třikrát nebo čtyřikrát klikat na šipku zpět?
Šlo by to nějak vyřešit jen jedním klikem,jako např.když jsem na stránce seznamu apodobně?chtěl jsem kontaktovat admina,ale bohužel to nejde.
díky

Nejlepší odpověď
bolak

je mi to jedno

Tak otevírej otázky vždycky v novým panelu, a nebo si to nastav přímo v prohlížeči, aby se ti po kliknutí na odkaz automaticky otevřela stránka v novým panelu. Pak jenom panel zavřeš jedním kliknutím a budeš tam mít předchozí otevřenou otázku.

A nebo používej backspace, když tě nebaví klikat, ale budeš muset mačkat :)

Další odpovědi
Bedy

je mi to jedno

Já si otevřu několik otázek najednou a postupně na to odpovídám.
Stačí, když klikneš kolečkem na ten dotaz a on se ti otevře v nový záložce. 🙂