vratili mi ridicak

vratili mi ridicsky prukaz asi se na me vztahovala amnestie.Protoze mi prislo jen usneseni ze nevykonam zakaz,a tak sem byl jen 3 mesice bez a chci se zeptat jestli musim jit delat prezkouseni nebo co mam vlastne tet udelat

Nejlepší odpověď
standa

Nevím co předcházelo tomu, že vám byl ŘP zadržen, protože pokud by to měl být JEN § 180d (zákaz řízení), tak to moc nechápu, že vůbec vlastníte ŘP. Takže to § 180d asi nebude.

Je řada možností, které mnohly předcházet a taky pak podle toho existují varianty, kdy na přezkoušení jít musíte a kdy ne.

Doporučuji, abyste se obrátil na ´váš´ dopravní inspektorát a předložil to usnesení od soudu…