Weroniq

vrátili byste pizzu, kdyby její okraje byly spálené?

poslední dobou se mi už několikrát stalo, že mi připálili okraje pizzy, bohužel si ji nechám zabalit do sáčku a přijdu na to už pozdě, ale asi to začnu hned kontrolovat jen nevím, jestli ji můžu takhle „reklamovat“ a chtít nespálený kousek

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak když si ji objednáváš tak řekni… ne abyste mi ji zase spálili nemám to ráda …

já bych ji nechtěla spálenou,ale asi bych kvůli tomu nešla ji vrátit

Další odpovědi
iceT

Občas,když si pizzu objednám a má okraje spálené,tak je nejím.Ake kdyby se mi to stalo víckrát,taky bych jim při objednávce řekla,aby si to pohlídali.Přece jen,Vy jste zákazník a říká se Náš zákazník,náš pán-nebo by tak mělo aspoň fungovat.

terry

Já to vidím stejně jako hanulka.

Navíc. Okraje mohou být hnědé, ale nemusí být nutně spálené.
A také, občas okraje nesním, i když nejsou ani náznakem spálené.

MacChill

Ne, nevadí mi to

Pájo

Spálenou nebo naopak nedopečenou v restauraci vždy reklamuji… ale už dlouho to nebylo třeba. Změňte pizzerii.

bubukaa

já stejně okraje dávám pejskovi :)

WeeBear

Nereklamovala bych, ale když by se mi to stalo řekněme třikrát za sebou, tak bych změnila pizzerii. Třeba u nás si není na co stěžovat, pizza vždy perfektní. 🙂

Tinka

prosímtě..mě to teda osobně nevadí..tak sním to co není spálené..a nebo si kupuj pizzu nebo objednávej od někoho jiného :))