Avatar uživatele
Weroniq

vrátili byste pizzu, kdyby její okraje byly spálené?

poslední dobou se mi už několikrát stalo, že mi připálili okraje pizzy, bohužel si ji nechám zabalit do sáčku a přijdu na to už pozdě, ale asi to začnu hned kontrolovat jen nevím, jestli ji můžu takhle „reklamovat“ a chtít nespálený kousek

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4518 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

tak když si ji objednáváš tak řekni… ne abyste mi ji zase spálili nemám to ráda …

já bych ji nechtěla spálenou,ale asi bych kvůli tomu nešla ji vrátit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Občas,když si pizzu objednám a má okraje spálené,tak je nejím.Ake kdyby se mi to stalo víckrát,taky bych jim při objednávce řekla,aby si to pohlídali.Přece jen,Vy jste zákazník a říká se Náš zákazník,náš pán-nebo by tak mělo aspoň fungovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Já to vidím stejně jako hanulka.

Navíc. Okraje mohou být hnědé, ale nemusí být nutně spálené.
A také, občas okraje nesním, i když nejsou ani náznakem spálené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Ne, nevadí mi to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Spálenou nebo naopak nedopečenou v restauraci vždy reklamuji… ale už dlouho to nebylo třeba. Změňte pizzerii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

já stejně okraje dávám pejskovi :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Nereklamovala bych, ale když by se mi to stalo řekněme třikrát za sebou, tak bych změnila pizzerii. Třeba u nás si není na co stěžovat, pizza vždy perfektní. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tinka

prosímtě..mě to teda osobně nevadí..tak sním to co není spálené..a nebo si kupuj pizzu nebo objednávej od někoho jiného :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření