hanny 2

Vrátili byste 100tisíc nalezených v popelnici?V pří­padě že ano,tak komu?

http://www.no­vinky.cz/krimi/247095-muz-z-varnsdorfu-nasel-v-popelnici-100-tisic-hrozi-mu-vezeni-za-zatajeni.html

Nejlepší odpověď
lexx

nevrátil, případný majitel by řekl: ale tam bylo 200 000, co jste s nimi udělal ?! vraťte vše !

Další odpovědi
aramah

Na policii kam jinam.A ano vrátila.

rosinka

Nebojím se říct, že nevrátila. Není komu co vracet. A když jsou v popelnici, tak jsou vyhozené a někdo je asi nepotřeboval, ne? Já bych to brala jako dárek Vesmíru ;))
Doplňuji:
A možná by nebylo špatné zjistit, co se s takovým nálezem, který nějaký čas nelze nikomu předat, děje na policii nebo úřadě,dál.

baghira

Ztráty a nálezy jsou v kompetenci městského (resp. obecního) úřadu.

pokazdejinak

vrátila, na policii, ale řekla bych si o 10% :)