silesnet

Vrátí se Jon Snow ze seriálu Game of thrones?

Odpovědi
Šidlo

musí, on sa tak charakterovo vypracoval, má super prízvuk, outfit ako z koncertu depeche mode aj ten havino biely rudooký…

no čo vám budem hovoriť, hrdina, on je azor ahai (nota bene, prvé dielo kde azor je hrdina a nie jeho pes!)

Reezo

To je jisté. Proč by se jinak Melichandre vracela na pevnost? Jon Snow je Targerian, ale on to ještě neví. Melichandre správně vycítila, že jeho krev má obrovskou moc. Otázka je jestli ho skutečně obživí, či ho obživí nemrtvá armáda.