9 řemesel

Vracíte se ke svým otázkám, i když máte zatržené zasílání zpráv či ne?

i když máte zatržené zasílání zpráv či ne?

Nejlepší odpověď
annas

Já se ke svým otázkám vracím. Protože těm, kteří odpověděli, dávám body.

Ale je pravda, že mnozí uživatelé si starší otázky či odpovědi nečtou. Někdy je to škoda, protože i ty poslední odpovědi bývají kvalitní.

Další odpovědi
anonym

ano vracím se

Jahoda

Ano, vracím se. Uživatelům, kteří mi odpověděli, chci dát bod 🙂

fira

Já ano.

martina1

Také se vracím,protože mě zajímají odpovědi,které přibyly.

BEAES

Já se k nim vracím, ráda si čtu co mi tu kolegové napsali a také,abych je obodovala.

pekynka

Ano vracím se i několik dní zpět. Zajímají mě všechny odpovědi, ráda si čtu názory ostatních, sestavuji si pomocí odpovědí charakterové profily uživatelů.Ale to je deformace.

Michal

K některým ano.